Evden Ek İş Blog Yazarak Para Kazanmak İstiyoum

Blog Yazarak Para Kazanmak İstiyoum


Blog yazarak para kazanmak için bazı adımları atmanız gerekiyor. Ilk olarak kendinize ilişkin bir internet sayfası oluşturmalı ve bolca içerik girişi yapmanız önemlidir. Bolca içerik girişinden ziyade kullanıcıları bilgilendiren içeriklerin hazırlanması gerekmektedir. Belirli bir süre sonrasında ziyaretçileriniz artarken ek olarak Google Adsense üstünden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Alternatif olarak tanıtım yazısı satabilir ve gene kazançlı bir sürece dahil olabilirsiniz.

Blog Mevzusu Ne Olmalı?

Blog yazmaya başlamadan ilkin blog mevzusu belirlenmelidir. Günümüzde en oldukça sıhhat, hanım içerikli internet sayfaları ve finans blogları ziyaret ediliyor. Bu blogları açtıktan sonrasında günlük ve tertipli olarak içerik girişi yapmanız şarttır. Aksi durumda ihtiyacınız olan ziyaretçi sayısına ulaşamaz ve reklamlardan kazanç elde edemezsiniz. Normal olarak blog yazarak para kazanmak her şeyden ilkin sabır gerektiren bir işlemdir. Google reklamları almak ve yayınlamak için Google’ın talep etmiş olduğu kriterleri de sağlamanız gerekiyor. İnternetten para kazanma yolları içinde olan blog yazma sürecinde çeşitli anahtar kelimelere de ihtiyacınız olacaktır. Şu demek oluyor ki vermek istediğiniz ileti ya da bilgiyi kullananların ne şekilde aratacağını tahmin ederek aksiyon alabilirsiniz. Ihmal etmeyin, Google üstünden anahtar kelime planlayıcı şeklinde pek oldukça vasıta bulunmaktadır. Bu araçlar yardımıyla hangi anahtar kelimenin ne kadar arandığını görüntüleyebilirsiniz.

Blog Açarak Para Kazanmak

Blog yazarak para kazanmak isteyenler blog konusunu belirledikten sonrasında domain ve hosting almalıdır. Domain web sitenizin adı, hosting de bilgilerin paylaşılacağı alandır. Bu süreçten sonrasında artık günlük tertipli içerikler girerek ziyaretçilerinizin siteye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sadece bu sürecin sabır gerektirdiğini bir kez daha aktarmakta yarar var.

Averaj 7-9 ay içinde sitenizin ziyaretçileri artmaya adım atar. Google Adsense başvurusu yaparak Google’dan reklam alabilir ve tıklama başına kazanç elde edebilirsiniz. Bununla birlikte tanıtım yazıları yayınlayarak aylık kazancınızı artırabilirsiniz. Tanıtım yazıları, değişik şirket yada sitelerin yazılarını kendi web sitenizde ücret karşılığı paylaştığınız içeriklerdir. O halde blog mevzusu belirleyerek domain ve hosting aldıktan sonrasında içeriklerinizi paylaşmaya başlayabilirsiniz. Domain adresiniz kesinlikle blog mevzunuza uygun olmalıdır. İçerikleriniz ise tamamen örneksiz ve kullanıcı odaklı paylaşılmalıdır. Bunun haricinde forum sitelerinden bir blog sitesinde olması gerekenler hakkında data alabilirsiniz.


Evde Blog Yazarak ek işi nasıl yapılır ?

Evde Blog Yazarak Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Blog Yazarak ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Blog Yazarak ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Blog Yazarak ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Blog Yazarak ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Blog Yazarak ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir