Evden Ek İş Azca Ana para ile İş Oluşturmak İstiyorum Diyenlere Tavsiyeler

Azca Ana para ile İş Oluşturmak İstiyorum Diyenlere Tavsiyeler


Azca ana para ile iş oluşturmak isterim diyenler için bu yazımızda birbirinden değişik seçenekler paylaşıyor olacağız. Bisiklet kiralamadan kombi bakımına, dış çekim fotoğrafçılığından oto yıkama dükkanına kadar değişik iş alternatifleri hakkında yazımızı takip ederek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu iş fikirleri 10 bin liradan 50 bin liraya kadar olan bir ana para ile yapılabilir. Sadece bazı iş fikirlerinin en düşük 100 bin lira sermayeyle yapılabileceği unutulmamalıdır.

Azca Sermayeli İş Fikirleri

Azca ana para ile iş oluşturmak isterim diyorsanız ilk önerimiz danışmanlık hizmeti vermenizdir. Online olarak da yapabileceğiniz bu iş için ana paraya gerek kalmamıştır. Sadece ofis ortamında sunacağınız danışmanlık hizmetleri için 5-10 bin lira içinde bir ana para yeterlidir.

Listemizin ikinci esnasında bisiklet kiralama bulunuyor. Başlangıç için 3 yada 4 tane bisiklet alarak kiralayabilir ve para kazanabilirsiniz. Günümüzde bisiklet kiralamanın saatlik tutarı ortalama 20 liradır. Bu durumda günlük 100 lira benzer biçimde güzel bir kazanca ulaşmanız mümkündür.

Dış çekim fotoğrafçılığına olan ilgi de artmaya devam etmektedir. Bu yüzden sermayesiz oldukça azca olan bu işi de tercih edebilirsiniz. Başlangıçta ustalaşmış olarak çalışmanız için bazı eğitimler almanız gerekebilir. Derneklerin ya da belediyelerin düzenlemiş olduğu kurslara katılarak eğitim almanızı öneriyoruz.

Minimum 5 bin lira ile yapabileceğiniz öteki bir iş, mantar yetiştiriciliğidir. Son zamanlarda bu iş fikrine rağbet gösteren şahıs sayısı da artmıştır. Üstelik video seyretme platformlarında yapmanız gerekenleri kolaylıkla öğrenebilir ve harekete geçebilirsiniz.

15-20 bin TL benzer biçimde sermayeniz var ise ayakkabı dükkanı açmayı düşünebilirsiniz. Ayakkabı satılmasında kar marjının yüzde 100’den fazla olduğu unutulmamalıdır. İlk etapta minik bir dükkanda bu işi yapabilir ve geliriniz arttıkça işletmenizi büyütebilirsiniz.

Azca ana para ile iş oluşturmak isterim diyenler için oto yıkama dükkanı açmanın da oldukça mantıklı bulunduğunu söylemekte yarar var. Günümüzde bayilik alarak da bu işi yapabilirsiniz. 20-25 bin TL ana para ile oto yıkama dükkanının rahatça açılabildiğini de ihmal etmeyin. Aynı ana para ile dileseniz çiçekçi dükkanı da açabilirsiniz.

Düşük Sermayeli İşler

Sıraladığımız bu fikirler haricinde ek olarak halı yıkamacı, bebek giyim mağazası, büfe, ev yiyecekleri satışı, kombi bakımı, çiğköfte ve tişört satışı benzer biçimde seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Aslına bakarsak bu örnekler çoğaltılabilir fakat günümüzde en oldukça rağbet gören düşük sermayeli iş fikirleri olduğu unutulmamalıdır. Değişik ve en yeni iş fikirleri hakkında data sahibi olmak için öteki içeriklerimize göz atabilir ve ilgi duyduğunuz bir alanda ilk adımı atabilirsiniz.


Evde Azca Ana ek işi nasıl yapılır ?

Evde Azca Ana Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Azca Ana ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Azca Ana ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Azca Ana ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Azca Ana ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Azca Ana ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir