Ankara’da Evlere Ek İş Veren Firmalar

[ad_1]

Ankara’da evlere ek iş veren firmalar çeşitli sebeplerden dolayı evinin haricinde emek harcama ikanı bulamayan, evde ek gelir için iş arayan kişiler için evde iş imkânları sunmaktadır. Kimi zaman fiziki yetersizliklerden dolayı kimi zaman de negatif şartlardan dolayı insanoğlu evlerinde çalışmak zorunda kalabilmektedirler. Bu benzer biçimde durumlardaki insanoğlu evde iş imkânı veren firmaları bulmakta da güçlük çekmektedir. Kimi zaman de çalmış olduğu halde elde etmiş olduğu geliri yetersiz kalan kişiler vardır. Bu kişiler ikinci bir iş aramakta ve bulmuş olduğu takdirde de günün 20 saatini evinden uzak geçirmek zorunda kalmaktadır.

İşte bu benzer biçimde ek ücret kazanabileceği işleri arayan kişiler evde iş imkânına sıcak bakmaktadırlar. Ankara’da evlere ek iş veren firmalar bu benzer biçimde durumlardaki kişiler için evde iş imkânı sunmaktadır. Bu sunulan hizmet temelde hem işveren acısından hem de iş icra eden acısından avantajlı bir durumdur. İşveren sigorta yiyecek yol harcamalarından kurtulurken işi icra eden kişiler kendi ev ortamında para kazanma şansını yakalamaktadır. Bu avantajlı yönlerinden dolayı çoğunlukla evlere işveren şirket ilanları görünmekte ve çoğunlukla bu işi yapabilecek kişiler rahatça bulunabilmektedir.

Ankara’da evlere ek işveren firmaların sayısı oldukça fazladır. Öğrencilere, emeklilere, ev hanımlarına ek iş arayanlar adam ve bayanlara doğrusu her kesime uygun evde iş imkânları mevcuttur. Mühim olan kendinize uygun işi belirlemek ve çalışmaya bir an ilkin adım atmak. Çoğu zaman firmalar tarafınca karton iş ve paketleme işleri, galoş işleri, davetiye katlama, nikâh şekeri yapma ve magnet oluşturma benzer biçimde pek oldukça değişik alanda iş alabilirsiniz. Bu iş imkânını elde eden firmaların sizden en mühim beklentisi ürünleri belirlenen vakit ve oranda teslim etmenizdir. Kendi kazancınızı kendiniz belirlersiniz.  Ne kadar ürün alıp ne kadar kısa sürede teslim ederseniz kazancınız o denli fazla olur. Bu yüzden çoğu zaman ekip olarak bu işleri icra eden kişiler vardır.

Ne olursa olsun okuyun: Günde 120 Lira Kazandıran 5 Görkemli İş Önerisi

Yazı Yazarak Para Kazanmanın Yolu

Değişik mevzularda yazılar yazarak para kazanma şansınız var. Bu iş için hangi ilde olduğunuz mühim değildir. Bazı firmalar bu biçim işler için fiziki işçi bulundurmak yerine evde yazıları yazacak kişiler aramaktadır. Bu biçim yazı işlerinde firmadan firmaya farklılık göstermekle birlikte kelime başı ücret ödenmektedir.

Ankara Sincan Kalem Paketleme

Kalem paketleme işi fiziki olarak fazla yorucu olmamasına karşın yorucu bir iştir. Şirket size minimum 15 bin ile 20 bin tane kalem göndermektedir. Bu kalemlerin renklerini doğru sırayla 5’erli ya da 10’arlı gruplar halinde paketlemeniz beklenmektedir. Şirket kalemleri ve paketlenecek malzemeleri size göndererek bir süre belirler. Zamanında ulaşan her kalem paketi için averaj 20 kuruş kazanırsınız. Tamamı düşünüldüğünde emek harcama hızınıza bağlı olarak aylık 1000 TL ile 1500 TL arası kazanç elde edebilirsiniz.

Ankara Poşet Katlama İşi

Evde para kazanmanın bir yöntemi de evde poşet katlama işidir. Şirket bu iş için evinizde lüzumlu malzemeleri göndermektedir. Bu işi için size belirli bir sayı ve kısıtlı bir vakit verilecektir. Mevcut vakit içinde tamamladığınız sipariş için tane başına para kazanırsınız. Çoğu zaman tek başına çalışmak yerine ekip olarak bu işi yaptığınızda daha çok para kazınabilirsiniz.

Anakara Mısır Paketleme İşi

Mamak ilçesinde bulunan firmalar uzun süredir evlere mısır paketleme işi vermektedirler. Ankara’da evlere ek iş veren firmalar tüm malzemeleri evlere göndermektedir. Malzemeler evinize ulaştıktan sonrasında belli sayıda ve zamanda bitirmeniz durumunda tane başına para kazanırsınız. Bu iş için averaj aylık 1200 TL ile 1500 TL içinde ek gelir elde edebilirsiniz. Ankara Mamak ilçesinde ikamet ediyorsanız ve ek gelire ihtiyacınız var ise sizin için uygun bir iş olabilir.

Keçiören Toka Paketleme

Kalem paketlene işine oranla daha kolay ve ergonomik olan toka paketleme işi, oldujça keyifli ve renkli bir iştir. Ev hanımların yada öğrencilerin ek iş olarak en rahat yapacakları işlerden biridir. Keçiören’de bulunan pek oldukça şirket bu imkânı sağlamaktadır. Ve çoğu zaman bu iş için öğrenciler tercih edilmektedirler. Toka paketle işinden aylık 1500 TL ile 1700 TL içinde ek gelir elde edebilirsiniz.

[ad_2]

Evde Ankara’da Evlere ek işi nasıl yapılır ?

Evde Ankara’da Evlere Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? Ankara’da Evlere ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına Ankara’da Evlere ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili Ankara’da Evlere ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Ankara’da Evlere ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için Ankara’da Evlere ek işi için yorum yapmanız.

No comment