Evden Ek İş A101 Bayilik Almak, A101 Bayilik Veriyormu?, A101 Bayilik Şartl

A101 Bayilik Almak, A101 Bayilik Veriyormu?, A101 Bayilik Şartl


Evden Ek İş A101 Bayilik Almak, A101 Bayilik Veriyormu?, A101 Bayilik Şartl

Derhal her mahallede, her köşe başlangıcında görmeye başladığımız, çoğu zaman BİM marketleri ile karşı karşıya olan ve halkımızca çokça tercih edilen bir market zinciri; “A101” den ve a101den bayilik almak tan bahsedeceğiz bu makalemizde. Yeni bir işe girişme niyeti olan market, süper market vb. bir girişimde bulunmak isteyen derhal her yatırımcının aklından geçmiştir A101’den bayilik almak. Hem tanınmış olması, hem uygun fiyatlı olması, hemde çokça tercih edilen marketlerden biri olmasından dolayı bu düşünce mantıklı ve doğaldır. Sözü fazla uzatmadan siz kıymetli okuyucularımıza mevzuda özetlemek gerekirse bahsedelim.

Özetlemek gerekirse A101

A101 Marketler zinciri 2008 senesinde kurulmuştur. Genel merkezi İstanbul ilinde Ümraniyede bulunmaktadır. Kurulduktan 1 yıl sonrasında 2009 yılının Kasım ayında Turgut Aydın ailesi tarafınca alınmıştır. Ödenen ve Taahhüt Edilen Sermayesi 104.000.000 (Yüz dört milyon) Türk Lirasıdır. 2015 yılı itibarı ile Türkiyenin tüm illerinde şubesi bulunmaktadır. Bu illere gene Türkiyenin Büyükşehirlerinde bulunan depolarından kamyonlarla sevkiyat yapılarak ürün tedarik edilmektedir. Her gelir düzeyinden potansiyel müşterilere haiz olan A101, Hard Discount(Yüksek Oranda İndirim) konsepti ile iş yapmaktadır. Mevcut A101 şubelerine ve merkezi yazışma bilgilerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

A101 Şubelerine Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz || A101 Marketleri Merve ve Bölge Müdürlüklerinin İletişim Bilgilerine Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Evden Ek İş A101 Bayilik Almak, A101 Bayilik Veriyormu?, A101 Bayilik Şartl

A101 Market Bayilik Sistemi ve Şartları

Şu anda A101 Marketler zincirinin bayilik benzer biçimde bir programı bulunmamakta. Yeni bir şube açılacağı süre şirket kendi bünyesinde yatırımlar yapıyor ve tamamen kendi bünyesinde işletiyor. Doğrusu özetlemek gerekirse A101 maalesef bayilik vermemekte.

A101 İnsan Kaynakları /İstihdam Olanakları

Büyük bir zincir olmanında normal olarak getirmiş olduğu zorluklar, güzellikler, gereklilikler vs. var. Sorun yeni bir şube açmakla bitmiyor. Oldukca sayıda şube olması sebebi ile eleman ihtiyacıda

artmaktadır. Türkiyenin her şehrinde şube Bulunduğunuz şehirde yada başka bir bölgede ki A101 Marketlerinden herhangi birinde çalışmak isterseniz şuan için her daim müracaat yapmanı mümkün. Bunun için yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey firmanın web sayfasında bulunan iş müracaat formunu doldurmak. Firmada ki açık pozisyonlara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

A101 Haftalık Güncel Güncel Ürünler Sıralaması

A101 Marketlerinde meydana getirilen indirimleri güncel olarak kovuşturmak için buraya tıklayınız.

Evden Ek İş A101 Bayilik Almak, A101 Bayilik Veriyormu?, A101 Bayilik Şartl

A101’e İş Yeri Kiralamak

Hali hazırda boşta olan, uygun büyüklükte bir iş yeri sahibi iseniz, buranın A101 tarafınca kiralanmasını teklif edebilirsiniz. İncelenip uygun görülürse bölgenin ilgili yetkilisi ile görüşüp anlaştıktan sonrasında iş yerinize sağlam bir kiracı bulmuş olacaksınız. İş yerinizi A101’e bildirmek için buraya tıklayarak ilgili formu doldurmanız yeterlidir.

Şirket hakkında siz kıymetli okuyucularımıza iletebileceğimiz bilgiler şimdilik bunlar. Bu bilgiler haricinde herhangi birşeye gereksinim duyarsanız 444 4 101 nolu satın alan hizmetleri hattını arayabilirsiniz. Firmanın fiziki adres detayları: Saray Mahallesi, Naya Sokak No: 2/A 34768 Ümraniye, İstanbul. Mail ile ulaşmak isterseniz: [email protected]


Evde A101 Bayilik ek işi nasıl yapılır ?

Evde A101 Bayilik Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? A101 Bayilik ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına A101 Bayilik ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili A101 Bayilik ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. A101 Bayilik ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için A101 Bayilik ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir