Evden Ek İş 5 Bin Lira Ana para ile Ne Yapılır? Azca Sermayeli İş Fikirleri Neler?

5 Bin Lira Ana para ile Ne Yapılır? Azca Sermayeli İş Fikirleri Neler?


5 bin ana para ile ne iş yapılır sorusu bir çok süre gündeme gelmektedir. Bu sebeple azca sermayeli iş fikri arayanlar genel anlamda 5.000 – 10.000 TL içinde yapabileceği işleri araştırır. Ülkemiz şartlarında bu ana para ile yapılabilecek birçok iş fikrinin olduğu unutulmamalıdır. Aslına bakarsak bir nevi karlı iş fikirleri olarak da sıralanabilecek olan bu seçenekleri şimdi sizler için paylaşıyoruz.

5000 TL Sermayeli İş Fikirleri

İnternetten para kazanma isteyenler için 5 bin ana para ile ne iş yapılır sorusunun pek oldukça yanıtı vardır. İlk olarak Instagram üstünden bir butik hesabı oluşturabilir ve sermayeniz ile satın aldığınız ürünleri kar koyarak pazarlayabilirsiniz. Takı tasarım başta olmak suretiyle bebek ürünleri benzer biçimde seçenekler bu süreçte ne olursa olsun değerlendirilmelidir. Ek olarak kişiye hususi saat ve hediyelik eşyalar da rağbet görmektedir.

5 bin lira ile yapılabilecek işler içinde ahşap oyuncak imalatı da bulunmaktadır. El becerinize güveniyorsanız imalat için lüzumlu olan ekipmanları alarak derhal üretime başlayabilirsiniz. Ahşap oyuncaklar evlatların sağlığını negatif yönde etkilemediğinden aileler tarafınca çokça tercih edilmektedir.

Azca sermayeli iş fikirleri içinde yer edinen bisiklet kiralama, oldukça rağbet görmektedir. Başlangıç için 3-4 bisiklet satın alarak kiralamaya başlayabilirsiniz. Bisikletin kira ücretini averaj 20-30 liradan hesapladığınızda aylık güzel kazanç elde edebileceğinizi görebilirsiniz.

Azca Sermayeli İş Fikirleri

5 bin ana para ile ne iş yapılır sorusuna cevap verirken oldukça sayıda iş fikri de gündeme gelmektedir. Bu işler içinde online danışmanlık işletmesi yerini almıştır. Girişimciler için iş kurma adımlarına yönelik olarak başlatacağınız bu emekler zaman içinde büyüyecek ve kazancınızı da artıracaktır.

Kültür mantarı yetiştiriciliği fikri de azca sermayeli işler arasındadır. İnternet üstünden de satış yapabileceğiniz bu iş için minimum 5.000 liranızın olması gerekiyor. İnternet üstünden tedarik yayınlarını araştırabilir ve aksiyon almaya başlayabilirsiniz.

Baskı tasarım işlerine de yönelebilen girişimciler tişört tasarımı yaparak güzel kazançlar elde edebilir. Aslına bakarsak ciddi bir gelişme potansiyeline haiz olan bu iş fikrinde baskı yapabilmek için hususi makinelere ihtiyacınız olacaktır. Bu yüzden 5.000 TL’ye yakın bir harcamadan söz etmek mümkündür.

Son olarak çiğköfte bayiliğini önerebiliriz. Sadece bu iş için 10 bin liraya kadar sermayenin olması gerekiyor. Bayilikler son dönemlerde rağbet görürken aylık kazançları da artmaya devam ediyor. Üstelik minik bir dükkanda başlayabilir ve zaman içinde işletmenizi büyütebilirsiniz. Çiğköftenin kaliteli olması her geçen gün alan kişi kitlenizin artmasını da elde edecektir.


Evde 5 Bin ek işi nasıl yapılır ?

Evde 5 Bin Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? 5 Bin ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına 5 Bin ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili 5 Bin ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. 5 Bin ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için 5 Bin ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir