Evden Ek İş 20 Bin Lira ile Ne İş Yapılır? Düşük Sermayeli İşler

20 Bin Lira ile Ne İş Yapılır? Düşük Sermayeli İşler


20 bin lira ile ne iş yapılır sorusu sık sık gündeme gelebilir. Bu sebeple 20 bin lira sermayesi olanlar aslen bu sermayeyi artırarak daha oldukca kazanç elde etmek ister. Bu yazımızda sizlere 20 bin lira ile yapılabilecek işlerin neler olabileceğini aktarıyor olacağız. Data ve tecrübenize bakılırsa bu iş fikirlerinin artırılabileceğini de ihmal etmeyin. Genel anlamda satış odaklı işleri yapabileceğiniz bu ana para ile stand açabilir, seracılık yapabilir, toptan mal alıp satabilir ve çiçek yetiştiriciliği yapabilirsiniz.

20 Bin Lira ile Yapılabilecek İşler

20 bin lira ile yapılabilecek işler sınırı olan olsa da uzun solukta güzel kazançlar sunabilmektedir. Bu süreçte ilk olarak toptan giyim ürünleri alıp satmanın mantıklı bulunduğunu söylemekte yarar var. Bilhassa de İstanbul ve Ankara’dan giyim ürünleri alarak ister internetten isterseniz de toptancı olarak satışını gerçekleştirebilirsiniz. Giyim ürünleri içinde en oldukca tercih edilenler ise tişört ve bayanlar özgü olan abiyelerdir.

20 bin lira ile ne iş yapılır sorusuna cevap olarak Çin’den toplu mal getirerek satma fikrini de düşünebilirsiniz. Sadece bu ürünlerin kaliteli olması gerekir. Halk içinde Çin mallarının kalitesiz ve sağlıksız olduğuna dair bir fikir bulunmaktadır. Sadece bu fikir her ürün için geçerli değildir.

Listemizde 20 bin lira için oto onarım dükkanı açmanın mantıklı bulunduğunu söylemekte yarar var. Eğer oto tamiriyle ilgileniyorsanız minik çapta bir dükkan açabilirsiniz. Oto onarım malzemelerini de internetten indirimli olarak sipariş edebilirsiniz.

Düşük sermayeli işler içinde seracılık fikrini de paylaşmamız gerekiyor. Size ilişik olan ya da kiralayacağınız bir arsada birbirinden değişik ürünler yetiştirebilirsiniz. Genel anlamda organik ürünlere olan ilgi artarken sizler de organik domates, organik sebzeler ve daha pek oldukca alanda üretim gerçekleştirerek kolayca pazarlayabilirsiniz.

Düşük Sermayeli İş Fikirleri

20 bin lira ile ne iş yapılır mevzusunda düşük sermayeli iş fikirlerinin ön plana çıktığını aktarmıştır. Bu süreçte yarasa gübresi satmak, çiçekçi dükkanı açmak, mantar yetiştiriciliği yapmak ve solucan gübresi satışı yapmak benzer biçimde fikirler sıralanabilir. Sermayesinin yatırım fikirlerinde kullanmak isteyenler ise daha geniş çaplı araştırmalar yapabilir. VİOP işlemleri, Forex, Bitcoin yatırımı ya da altın yatırımı benzer biçimde seçenekler arasından aksiyon alabilirsiniz.


Evde 20 Bin ek işi nasıl yapılır ?

Evde 20 Bin Ek işi sayesinde para kazanmak ister misiniz? 20 Bin ek iş yapmak ücretsizdir.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki iletişim formundan “AD-SOYAD ve YORUM alanına 20 Bin ek işini yapmak istiyorum yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya ilgili 20 Bin ek iş için yönlendirmesini sağlar.”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. 20 Bin ek işi için en kısa sürede sizlere geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.
Evden ek iş yaparak para kazanmak için 20 Bin ek işi için yorum yapmanız.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir